Свечано отворен 31. Турнир у малом фудбалу у Петровцу на Млави

У Петровцу на Млави синоћ је свечано отворен 31. Турнир у малом фудбалу, једна од најзначајнијих спортских манифестација у нашој општини.

Овогодишњи турнир почео је на изузетно емотиван начин – минутом ћутања одата је пошта двојици младих спортиста из наше општине, Андреју Влајићу и Милану Радуловићу.

На терену Средње школе „Младост“ у сениорској конкуренцији наступиће 20 екипа, међу којима су и неки од најбољих представника футсала у Србији. На турниру учествују и екипе из Зрењанина, Новог Сада, Београда, Бора и других градова, што потврђује висок квалитет и углед ове традиционалне спортске манифестације.

Поред сениорског дела, турнир ће окупити и велики број младих спортиста који ће се такмичити у категоријама петлића, пионира и кадета, пружајући најмлађима прилику да покажу свој таленат и стекну драгоцено спортско искуство.

Општина Петровац на Млави свим учесницима жели много успеха, фер и спортско надметање, а грађане позива да својим присуством подрже екипе и уживају у квалитетном фудбалу током трајања турнира.

Фото: РТВ Млава

извор Општина Петровац на Млави